Můj příběh

Nikdy jsem si nepřipouštěla, že bych měla nadváhu. Jen jsem věděla, že už to není takové, jako když mi bylo 20. Když ne každý den, tak určitě obden, jsem polykala prášky na bolení hlavy. Kamkoliv jsem šla, měla jsem je v kabelce. Ranní vstávání bylo utrpení a hned po práci, jsem si pravidelně aspoň na hodinku musela lehnout, abych pak mohla ještě fungovat v domácnosti. No a mé trávení na tom nebylo o nic lépe. 18 let jsem trpěla na zácpy. Chodila jsem tak 1x za 4 dny, někdy i za 5 dní. S tím bylo spojené bohužel i nadýmání. Vyzkoušela jsem všechno možné, dokonce i nějaký čaj od bylinkářky. Byl odporný a stejně nepomohl. A takto bych mohla pokračovat dál.

Jednoho dne, jsem se dostala ke zdravému jídlu. Bylo velmi chutné a skvěle mi zasytilo. Tak jsem začala poctivě každý den snídat ono zdravé jídlo a asi po 14 ti dnech jsem začala pociťovat, že je mi nějak líp, že ráno vstávám a už mi to nedělá takové potíže. A protože to bylo opravdu velmi chutné, jedla jsem to i k večeři. Asi po měsíci jsem se začala pravidelně vyprazdňovat. A to byl pro mě opravdový zázrak. Po tolika letech a já mám konečně klid!!! Pomalu jsem přestala brát i tabletky na bolení hlavy, srovnal se mi nízký tlak, přestaly mi padat vlasy, nelámou se mi nehty, dokonce se mi i zlepšila pleť. A další překvapení na mě ještě čekalo. Tím, že jsem neřešila nadváhu, ale jen kondičku, tak jsem ani nesledovala svou váhu. Po třech měsících, jsem si oblékla kalhoty, které nebyly elastické a tak jak jsem je zapnula, tak jsem je také svlékla – stále zapnuté. Okamžitě jsem si stoupla na váhu a k mému údivu, jsem měla 8 kg dole.

Aby jste viděli ten rozdíl, tak přidávám své fotky, jaké to bylo dříve a dnes. Těch 8 kg jsem už nikdy nenabrala a kondičku mám skvělou. A to mi bude už 54 let.

Jjja